Balení produktů

Obal výrobku. Zdánlivě banální věc, která je ale vnímána jako jedno z nejzásadnějších a nejstrategičtějších rozhodnutí, které se výrobku vůbec dotýká. Jak bude vypadat? Jak odliší produkt od konkurence? Jaká technická a distribuční pravidla musí splňovat?

Po čem byste raději sáhli vy? Stylově zabalený produkt, který už z dálky křičí: „Kup si mě!“, nebo jemu podobný v obyčejném, ničím nezajímavém obalu?

My máme jasno. Protože co si budeme namlouvat, odlišení se od konkurence, a to jakýmkoli způsobem, je pro značku v dnešní době klíčové.

Co se balení týče, nabízíme našim zákazníkům komplexní služby od A do Z. Poradíme, navrhneme, vyrobímezkompletujemedopravíme a uskladníme.  Postaráme se o balení a komplementace produktů, balení výrobků, balení zboží, zakázkové balení produktů, zakázkové balení výrobků. Obalových možností máme hned několik, stačí si vybrat. Na množství nám tolik nezáleží. Děláme i pro menší odběratele.
Balení do blistrů a blistrování doporučujeme například pro baterie, kosmetické výrobky jako fixáž do dárkových krabiček, apod. Smrštitelné a nesmrštitelné folie jsou zase ideálním řešením pro skupinová akční balení a balení za pomoci sleevsů použijeme např. jako primární potisk grafiky na výrobek (plechovka, pet lahev apod.), ale i jako skupinové balení, kde je preferovaný potisk multipacku.

  • Balení a komplementace produktů, balení výrobků, zboží.
  • Zakázkové balení produktů a výrobků.
  • Balení do blistrů a blistrování.
  • Skupinové balení smrštitelnou i nesmrštitelnou folií i s potiskem.

Máte pro nás práci? Sem s ní!